Hıncal Uluç: Koronaya yakalandım, bomba gibiyim

Gazeteci Hıncal Uluç, Covid-19'a yakalandığını açıkladı "Aşının faydası şu ki, hiçbir belirti göstermeden yaşıyorum, bu dördüncü gün... Bomba gibiyim" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, korona virüsüne yakalandığını açıkladı. Aşı olduğu için hastalığı belirtisiz geçirdiğini anlatan Uluç "Bomba gibiyim" ifadesini kullandı.

Uluç, son yazısında, "Bakın bu defa tavsiye birinci elden ve damdan düşmüşten geliyor... Ben Hıncal Uluç'ta, Covid testi 'pozitif' çıktı. Her iki aşımı da yaptırmış ve 20 gün evvel tamamlamış olmama rağmen pozitif... Hiçbir belirti yok. Bomba gibiyim" dedi.  Uluç, şöyle devam etti:

'HANGİ AŞIYI BULURSANIZ YAPTIRIN'

Ama Ercan pozitif çıkıp eve kapanınca, 'Bir test yaptıralım' dedim. Pozitif çıkmaz mı? Peki 'aşının faydası' o zaman? Aşının faydası şu ki, hiçbir belirti göstermeden yaşıyorum, bu dördüncü gün... Antikor testi yaptırdım bu arada...  Sonuç mükemmel... Vücudun Covid'le savaş silahı olan antikorlar aşı sonucu çok iyi oluşmuş. Yani, 'aşı tam etkili değil... Covid bulaşmasını engellemiyor' gibi tezvirata kapılmayın. Hangi aşıyı bulursanız yaptırın. Sıranız gelirse asla kaçırmayın.