Marvel yapımı Helstrom'dan ilk tanıtım

Marvel yapımı Helstrom izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor: İlk tanıtım yayınlandı.

DUVAR – Marvel Sinematik Evreni’nin en çok beklenen yapımlarından biri olan Helstrom dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Dizi, showrunner Paul Zbyszewski’nin çizgi roman karakterleri Daimon ve Satana Hellstrom’a dayanıyor. Cuma günü Paul Zbyszewski ve oyuncu kadrosunu oluşturan Tom Austen, Sydney Lemmon, Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, Ariana Guerra, June Carryl ve Alain Uy, Comic-Con at Home panelinde yeni dizinin ilk duyurusunu yaptılar.

Dizinin tüm bölümleri 16 Ekim Cuma günü Hulu’da prömiyer yapacak. Hikayede gizemli ve ölümcül bir seri katilin çocukları konu ediliyor.

‘ŞEYTANIN OĞLU’ UYARLAMASI 

Beyazperde’nin haberine göre, Zbyszewski, “Hikaye, aynı zamanda bir ‘Şeytan’ın Oğlu’ uyarlaması, bu yüzden gerçekten kötü bir baba hikayesi. Gerçek dünyaya biraz daha entegre ettik ama bu türe her zaman bir ilgim vardı.” dedi ve babanın günahlarına odaklanan bir aile hikayesi vaat etti. Zbyszewski sözlerinin devamında ise “Bu, birlikte doğduğumuz ve yarattığımız aile ile ilgili. Bu doğaya karşı beslenen bir hikaye. Genetik olarak doğduğumuz şeylerden miras alıyoruz ve yanımızda taşıyoruz. Bu, büyüdüğümüz ortamımız ve büyüdükçe damgalandığımız değerlerle de ilgili. Bu durum, yargılama yeteneğimizi ve ahlakımızı etkiliyor” dedi.