Netflix, Temmuz'da yeni içeriklerle geliyor

Netflix temmuz ayı programını açıkladı: Exatlon, Warrior Nun, Cursed geliyor.

DUVAR  Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, temmuz ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Temmuz ayında Vis a Vis: El Oasis, Umbrella Academy ve Hakan: Muhafız gibi yapımlar yeni sezonlarıyla; Cursed, Exatlon ve Warrion Nun gibi yapımlar ise ilk sezonlarıyla izleyicilerle buluşacak.

Netflix’in temmuz ayında yayınlayacağı içerikleri ve yayın tarihleri şöyle:

WARRIOR NUN (2 TEMMUZ)

Netflix’in çizgi romanlardan uyarlama dizisi Warrior Nun, gözlerini morgda açan yetim bir gencin, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenmesini konu ediniyor.

CABLE GIRLS (3 TEMMUZ)

İlk sezonu 28 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan Netflix dizisi Cable Girls, 1920’lerin sonlarında Madrid’de geçen bir İspanyol drama dizisi olarak yayınlandı. 5 sezonu yayınlanan dizi, 3 Temmuz’da yayınlanacak yeni bölümleriyle ekranlara veda edecek.

DESPERADOS (3 TEMMUZ)

Desperados, sarhoşken utanç verici bir e-posta gönderen umutsuz romantik Wes’in, yeni aşkı bu mesajı okumadan önce silmek için en iyi arkadaşlarıyla Meksika’ya gitmesini anlatıyor.

LAS CHIİCAS DEL CABLE (3 TEMMUZ)

Lidia’nın en büyük rakibi intikam almak için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle gelir.

EXATLON (3 TEMMUZ)

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Exatlon Challenge, Türkiye’nin sosyal medya fenomenlerini karşı karşıya getiren bir yarışma. 18 Youtuber’ın yer alacağı programı Orkun Işıtmak sunuyor.

STATELESS (8 TEMMUZ)

Avustralya çölünün ortasında yer alan bir göçmen gözaltı merkezinde yolları kesişen dört yabancının hikâyesini anlatacak olan Stateless, 8 Temmuz’da yayınlanacak.

HAKAN: MUHAFIZ (9 TEMMUZ)

İlk Netflix Türkiye yapımı Hakan: Muhafız, geçmişini keşfeden Hakan’ın epik macerasını konu alıyordu. Aralık 2018’de yayınlanmaya başlayan dizi 9 Temmuz’da yayınlanacak 4. sezonuyla final yapacak.

THE OLD GUARD (10 TEMMUZ)

The Old Guard, Andy adlı bir savaşçının önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı olan bir grup paralı askeri konu alıyor. Başrollerini Charlize Theron, KiKi Layne ve Marwan Kenzari’nin paylaştığı aksiyon macera türündeki film, 10 Temmuz’da yayınlanacak.

CURSED (17 TEMMUZ)

Kral Arthur efsanesinin uyarlaması olan Cursed, gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue’nin, halkını kurtarmak için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğu anlatıyor.

KORKU ŞEHRİ: NEW YORK MAFYAYA KARŞI (22 TEMMUZ)

FBI’ın 1980’lerde New York’ta güçlerinin zirvesindeki beş mafya imparatorluğunu nasıl yıktığı anlattığı belgesel türündeki Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı, 22 Temmuz’dan itibaren Netflix üzerinden izlenebilecek.

DELİDOLU 2 (24 TEMMUZ)

2018 yılında yayınlanan Delidolu’nun devamı niteliğinde olan Amerikan gençlik filmi Delidolu 2, lise son sınıftaki Elle’nin, uzun mesafe ilişkisini, üniversite başvurularını ve her şeyi değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşmasını anlatıyor.

GOOD GIRLS (26 TEMMUZ)

Banliyöde yaşayan annelerden birer suçluya dönüşen Beth, Ruby ve Annie, son sezonda yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşmek üzere 3. sezonuyla izleyiciyle buluşacak.

LAST CHANCE U: LANEY (28 TEMMUZ)

Netflix’in Emmy adayı dizisi Last Chance U, 5. sezonunda Laney Kartalları’nın baş antrenörü John Beam’in, sayısız aksilikler arasında takımı toparlamak için verdiği mücadeleleri anlatacak. Saha içinden ve saha dışından görüntüleri ekrana taşıyacak Last Chance U: Laney, 28 Temmuz’da Netflix’te olacak.

THE UMBRELLA ACADEMY (31 TEMMUZ)

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşlerin hikâyesini anlatan Netflix Orijinal dizisi The Umbrella Academy, ikinci sezonuyla 31 Temmuz’da geri dönüyor.

VIS A VIS: EL OASIS (31 TEMMUZ)

Kadın hapishanesinde kalan bir grup mahkumun başından geçenleri anlatan Vis a vis’in devam yapımı Vis a vis: El Oasis, Maca ve Zulema karakterlerinin yeni hayatına odaklanıyor. (KÜLTÜR-SANAT SERVİSİ)