Bülent Ersoy: Çok yalnızım, arkamdan dua okutacak kimsem kalmadı

Bülent Ersoy, annesinin ölümünün ardından konuştu: 70 yaşındayım ve tek başımayım...

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Geçtiğimiz nisan ayında annesi Necla Poyraz'ı kaybeden Bülent Ersoy, Show TV'de yayınlanan ve jüri üyesi olduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında duygusal anlar yaşadı. Yakın zamanda annesi Necla Poyraz'ı kaybeden Bülent Ersoy yaşadığı büyük acıyı anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

'ANNE BEN DE GELECEĞİM YANINA'

Bülent Ersoy, programdaki bir yarışmacının kendisi ile ilgili bir anısını anlatması ve kendisini mutlu ettiği için teşekkür etmesi üzerine duygusal anlar yaşadı. "70 yaşındayım ve tek başımayım çocuğum yok, kimsem yok. O yüzden insanları mutlu etmek istiyorum" diyen Ersoy, yakın zamanda vefat eden annesinin acısını ve yaşadıklarını ağlayarak paylaştı.

Annesinin kendisi için yerinin bambaşka olduğunu söyleyen ve her gece resmine bakarak ağladığını anlatan Bülent Ersoy, "Annemi çok özlüyorum" derken hıçkırıklara boğuldu. Ersoy, profesyonel olduğu için vazifesine devam ettiğini ama annesini kaybettikten sonra hayatta hiçbir beklentisinin kalmadığını açıkladı.

'ÇOK YALNIZIM, ARKAMDAN DUA OKUTACAK KİMSEM KALMADI!'

Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Behiye Aksoy gibi hayatında büyük önem taşıyan isimleri kaybettiğini, hiç arkadaşı kalmadığını söyleyen Bülent Ersoy, yakın zamanda vefat eden samimi dostu Nur Yerlitaş’ı da anarak "Şimdi hepsi Zincirlikuyu’da, bir ben kaldım" dedi. Vefat eden dostları için sürekli dua okuttuğunu söyleyen Ersoy, "Benim arkamdan dua okutacak kimsem kalmadı" dedi. (HABER MERKEZİ)