Acun Ilıcalı: Avrupa'da bir futbol takımı satın almak üzereyim

Acun Ilıcalı, Avrupa'da bir futbol kulübü alma hayalini gerçekleştirmek üzere olduğunu söyledi. Ilıcalı, "Bu takımı dünya ve Türkiye futboluna isimler kazandırmak için kullanmak istiyorum. Kafamdaki proje bu" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Program yapımcısı ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Avrupa'da bir futbol takımı satın almak üzere olduğunu söyledi.

Ertem Şener’in Instagram canlı yayınına katılan Ilıcalı, hayali sorulduğunda "Avrupa’da bir kulüp alabilirim" dediğini hatırlatarak, şöyle konuştu:

'HEDEFİM YILDIZ KAZANDIRMAK'

"Öyle bir şey düşünüyorum gerçekten. Bakış açım Abramovic gibi Chelsea’yi almak değil. Güzel bir kulüp almak istiyorum. Alacağım kulüpte de hedefim Türk ve dünya futboluna yıldız kazandırmak. Ben kendi mesleğimde daha önce dikkat ederseniz isimleri şov dünyasına kazandırdım. Bir yandan da futbol hastalığım var. Aynı şeyi futbolda yapmak istiyorum. Takım satın almak istememdeki hedefim bu. Bunun için de bir takım alıp bu takımı dünya ve Türkiye futboluna isimler kazandırmak için kullanmak istiyorum. Kafamdaki proje bu. Doğru ekip kurabileceğimi düşünüyorum. Bunu başarabilirsem güzel olacak. Futbol benim için çok önemli. Avrupa’dan kulüp alacağımı söylüyorum belki. Belki değil aslında belkinin bir üstü. Almak üzereyim diyelim…" (HABER MERKEZİ)