Bosworth: Tanrı'ya dua ettim

Oyuncu Kara Keough Bosworth'un beş günlük bebeği vefat etti: Tanrıya bebeğim için dua ettim.

DUVAR – Rol aldığı sinema filmleri ve TV şovlarıyla tanınan 31 yaşındaki oyuncu Kara Keough Bosworth’un beş günlük bebeği vefat etti.  Oyuncu, haberi sosyal medya hesabından da duyurdu.

Bosworth, korona virüsü tehlikesinden korunmak için evde dünyaya getirdiği McCoy adı verilen bebek, doğum sırasında nadir olarak görülen, ‘omuz distosisi’ sorunuyla karşılaştı. Beyne ciddi hasar veren bu durum da sadece altı gün sonra minik McCoy’un ölümüne neden oldu.

Bu olayın ardından, Kara Keough Bosworrth’un doğumuna yardımcı olan ebe, hemen acil yardım ekiplerini çağırdı. Bebek McCoy’a eve çağrılan ambulans ekibi tarafından hemen tıbbi müdahale yapıldı, ancak bebek kurtarılamadı. Keough ve eşi Kyle sadece altı gün minik bebekleriyle dört kişilik bir aile olarak yaşadı. Altı günün sonunda minik McCoy hayata veda etti.

‘TANRIYA DUA ETTİM’

Abdpost’un haberine göre, geçtiğimiz Nisan ayının 12’sinde meydana gelen bu olayın ardından Kara Keough ve eşi Kyle ilk kez online bir röportaja konuk oldu. Çift, yaşadıklarını anlattı. Kara Keough ağlayarak “Tanrı’ya bebeğimi kurtarması için dua ettim” diye konuştu.

‘BABA, CENNETTE OĞLUMA İYİ BAK’

Kara Keough, sosyal medya hesabından da duyduğu acıyı takipçileriyle paylaştı. Genç oyuncu, bir süre önce kaybettiği babasının fotoğraflarını paylaşarak “Baba lütfen oğluma iyi bak. Şimdi cennette, bir büyükbaba olarak görevlerin var” mesajını yazdı.