Ramo 2 gün zirvede kaldı

Ramo dizisi ilk bölümüyle Youtube listelerine girdi. Dizi, 2 günde 4 milyon görüntülendi.

DUVAR- Geçtiğimiz hafta Salı akşamı ilk bölümüyle Show TV’de ekranlara gelen BKM imzalı ‘Ramo’nun ilk bölümü Youtube’daki resmi kanalda yayınlanmasından sonra 2 gün içinde yaklaşık 4 milyon kez görüntülendi.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği ‘Ramo’, 14 Ocak Salı akşamı ilk bölümüyle Show TV’de seyircilerle buluştu. Dizi sosyal medya mecrası Twitter Türkiye’de 10 saat, dünyada ise 6 saat TT listesinde kalarak en çok konuşulan dizi oldu.

Dizinin ilk bölümü, resmi Youtube kanalına yüklenmesinin ardından 2 gün içinde Trend Videolar listesinde 1’inci sıraya yerleşirken, yaklaşık 4 milyon görüntülenme rakamına ulaştı. H

Murat Yıldırım’la birlikte Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncuların yer aldığı ‘Ramo’, heyecan dolu yeni bölümüyle yarın akşam saat 20:00’da Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. (HABER MERKEZİ)