HAYAT

Sanatçı Gülay hastaneye kaldırıldı

90'lı yıllarda 'Cesaretin Var mı Aşka?' şarkısıyla gündeme gelen ve yoğun bir dinleyici kitlesine ulaşan 49 yaşındaki şarkıcı Gülay Sezer, hastaneye kaldırıldı. Sezer, iki kere kanseri yenmişti

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 'Cesaretin Var mı Aşka' şarkısıyla 90'lı yılların öne çıkan sanatçılarından olan Gülay, dün gece geç saatlerde hastaneye kaldırıldı. 49 yaşındaki şarkıcının trombosit seviyesinin düşmesiyle rahatsızlandığı tespit edildi. Yapılan tetkiklerde sanatçının kanında yüksek oranda enfeksiyon çıktı.

Hastaneden yapılan açıklamada şarkıcının moralinin iyi olduğu ancak belli bir süre hastanede tedavi görmesi gerektiği belirtildi. 10 sene önce böbrek kanserine yakalanarak tek böbreğini kaybeden Gülay, geçtiğimiz yaz aylarında da, kemoterapi hastalarına destek amacıyla düzenlenen Saçım Saçın Olsun kampanyaya katılmış, saçlarını kazıtmıştı.

Kanser hastalarının tıbbi tedavi kadar morale de ihtiyacı olduğunun altını çizen Gülay, kanserle mücadele kapsamındaki tüm kampanyalara da dahil olacağını açıklamıştı. (HABER MERKEZİ)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR