El Chapo’nun eşi televizyon yıldızı oluyor

El Chapo’nun eşi Emma Coronel Aispuro TV yıldızı oluyor: Karteldeki hayatını anlatacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ömür boyu hapis cezasına mahkûm edilen Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman’ın eski güzellik kraliçesi eşi Emma Coronel Aispuro, Cartel Crew (Kartel Elemanları) isimli reality şova katılıyor. Uyuşturucu kartelindeki hayatını anlatacak olan Asipuro’nun, 2015’te Guzman’ın hapisten kaçma planında kilit rol oynadığı iddia edilmişti.

Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman ve ailesi yine gündemde. Bu kez aile 'Bücür’ün eski güzellik kraliçesi eşi Emma Coronel Aispuro ile ilgili bir haberle konuşuluyor. Televizyon dünyasına adım atan 30 yaşındaki Aispuro, Amerikan VH1 kanalında yayınlanan Cartel Crew (Kartel Elemanları) adlı reality şov programına katılacak.

18 YAŞINDA TANIŞTI 12 YILDIR EVLİ

18 Kasım’da yayınlanacak bölümde Aispuro’nun karteli, uyuşturucu dünyasını ve 'derin aile ilişkilerini' anlatması bekleniyor. Programda 18 yaşındayken tanıştığı El Chapo ile 12 yıldır evli olan Aispuro’nun yanısıra eskiden uyuşturucu dünyası içinde yer alan 7 kişinin daha hayatları ve bu dünya dışında var olma çabaları anlatılıyor. Yayınlanan tanıtım videosunda Aispuro’nun programda yer alan Michael Blanco ile Miami’de bir yatta buluştuğu görüldü. Blanco, “Kokain Vaftiz Annesi” olarak tanınan Griselda Blanco’nun en küçük oğlu. Meksika’da yakalanan ve ABD’ye teslim edilen uyuşturucu Sinaloa karteli lideri El Chapo ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı. Aispuro, eşinin tüm duruşmalarında yer almış ve ifade vermişti. Guzman, kaçakçılık ve şiddet eylemleri başta olmak üzere yaptığı yasa dışı işlerin büyüklüğü nedeniyle Pablo Escobar’dan sonra en kötü şöhretli kartel lideri olarak tanınıyor. (Kaynak: NTV)