Haluk Levent Twitter'dan seçtiği 100 kişi ile klip çekti

Haluk Levent'ten yeni albüm geliyor. Levent, Twitter'dan seçtiği 100 kişiyle klip çekti.

DUVAR – Sanatçı Haluk Levent, 5 yıllık müzikal suskunluğunu bozuyor. AHBAP ile birlikte binlerce kişiye yardım eli uzatan Levent, ‘Tam Bana Göre’ albümü ile dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

AHBAP ile birlikte ihtiyacı olanlara sosyal yardımda bulunan, çevreye, doğaya, hayvanlara sahip çıkan Haluk Levent, Tam Bana Göre isimli albümü ile dinleyicilerin karşısında… Levent’in Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle yarın yayınlanacak albümünde 10 şarkı bulunuyor. Levent’in 15. albümü olan bu çalışmadaki 3 şarkının düzenlemesini Göktuğ Şenkal üstlenirken, 7 şarkı Yıldıray Gürgen tarafından hazırlandı.

100 ŞANSLI KİŞİ KLİPTE ROL ALDI

Albümün çıkış şarkısı söz ve müziği Cem Özkan’a düzenlemesi Yıldıray Gürgen’e ait ‘Tek Geçerim’ olarak belirlendi. Beykoz Kundura Fabrikası ve çeşitli iç/dış mekanlarda Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen video klip, 2 gün süren çekimler sonunda tamamlandı. Haluk Levent’e klipte, sahnede eşlik eden grubu ve Twitter aracılığıyla sanatçının sorduğu soruyu doğru cevaplayan ilk 100 kişi de eşlik etti. (HABER MERKEZİ)