Gökhan Özoğuz 'O Ses Türkiye'den ayrılma nedenini açıkladı: Acun düşünce ben de düştüm

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye hakkında konuştu: Acun düşünce ben de düştüm.

DUVAR – Gökhan Özoğuz, geçtiğimiz sene jüriliğinden ayrıldığı O Ses Türkiye hakkında bir açıklamada bulundu. Özoğuz, “Yarışma kendini tekrar etmeye başladı. Acun, kıtalararası birçok önemli işle uğraştığından programdan düştü” dedi.

Uzun bir süre jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye programı ile adından söz ettiren Gökhan Özoğuz geride bıraktığımız yıl koltuğunu Beyazıt Öztürk’e bırakmıştı. Programdan ayrıldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada: “Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye’de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuşan Özoğuz, yaptığı son açıklama ile farklı bir noktaya dikkat çekti.

2. Sayfa’nın haberine göre, Özoğuz, O Ses Türkiye’den ayrılma nedeniyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Yarışma kendini tekrar etmeye başladı. Acun, kıtalararası birçok önemli işle uğraştığından programdan düştü. Acun düşünce ben de düştüm. Benim orada kalma sebebim önce müzikse sonra Acun’la muhabbetimizdi.”