Orange Is the New Black finalinden ilk fragman

Orange Is the New Black’in final sezonunun tarihini 26 Temmuz olarak açıklayan Netflix ilk fragmanı da yayımladı. Dizinin finali 26 Temmuz'da yayınlanacak.

*Orange Is the New Black’e ilişkin spoiler içerir

DUVAR – Orange Is the New Black’in final sezonunun tarihini 26 Temmuz olarak açıklayan Netflix ilk fragmanı da yayımladı. Hapishane temalı dram türündeki Orange Is the New Black, 7. sezonuyla ekranlara gelecek.

Netflix’de yayımlanan fragmanda, dizi oyuncuları Uzo Aduba, Adrienne C. Moore, Danielle Brooks, Dascha Polanco, Taylor Schilling, Laura Prepon ve Natasha Lyonne sette yürürken dizinin tema şarkısı “You’ve Got Time”ı söylüyor.

Fragmanda oyuncuları karakterlerine bürünmüş halde görmüyoruz ancak yeni sezonun olay örgüsüne dair ipuçları buluyoruz.

Örneğin, 6. sezonun sonunda hapishaneden çıkan Chapman hapishane tulumu yerine sivil kıyafet giyiyor ve fragmanın sonunda mahkum partneri Alex Vause’la el ele tutuşuyor.

Netflix’in yeni sezona ilişkin yaptığı açıklamaya göre, final sezonunda Chapman’ın özgürlükle mücadelesine şahit olacağız parmaklıklar ardındaki hayatsa “her zamanki gibi yozlaşmış ve adaletsiz” olmaya devam edecek. (Kaynak: Independent Turkish)