Pasaportu geri verilen Gezen, Almanya'ya gitti

Pasaportuna el konulan Müjdat Gezen'in yurt dışına çıkış sorunları düzeltildi. Gezen, oyununa yetişmek için Köln'e uçtu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Pasaportunda çıkan problem nedeniyle yurt dışına çıkamayan sanatçı Müjdat Gezen, sorunun giderilmesinin ardından Almanya'ya uçtu. Gezen, "pasaportumda bir engel çıktı. Pasaportuma el konuldu. Ekibimi yolladım ben geri döndüm. Daha sonra Ankara Genel Müdürlüğü tarafından halledildi" dedi.

Gezen sorunun giderilmesinin ardından öğleden sonra pasaportunu alarak Sabiha Gökçen Dış Hatlar katına geldi. Gezen, yaşanan problemleri anlatırken "Sabah 00.06’da kalktık ekibimle havalimanına geldik. Fakat benim pasaportumda bir engel çıktı. Pasaportuma el konuldu. Ekibimi yolladım ben geri döndüm. Daha sonra Ankara Genel Müdürlüğü tarafından halledildi. Ondan sonra kalktık geldik. Şimdi oyuna yetişmeye çalışacağız. Almanya’da üç şehirde Duisburg, Köln ve Frankfurt’ta oynayacağız. Bu akşam oyunum. Yetişemezsem yarına alacaklar. Matine çünkü. 3 bin kişi var. O kadar bilet yakılamaz. Gidip oynayacağız. Yanlışlıkları düzelttik" ifadelerini kullandı. Sanatçı daha sonra Köln uçağı ile Almanya’ya gitti. (İSTANBUL/AA)