Hakan: Muhafız 26 Nisan'da başlıyor

Hakan: Muhafız 2. sezon için hazırlıklarını bitirdi. Dizi, 26 Nisan'da yayınlanacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Hakan: Muhafız 2. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizi, 26 Nisan’da yayınlanacak.

Netflix dizinin en çok hangi ülkelerde ilgi gördüğünü de açıkladı. Dizinin en çok izlendiği ülke beklendiği gibi Türkiye olurken, dizi Türkiye’den sonra ise en çok, başta Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkelerinde seyredildi. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinde ilgi gördü. Hakan: Muhafız’ın Ortadoğu ve Avrupa’da da hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var. Avrupa’da bayrağı Fransa taşıyor. Ardından Almanya geliyor. Sırasıyla İspanya ve İtalya takip ediyor.

3. VE 4. SEZON 2020'DE YAYINLANACAK 

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un üstlendiği dizinin 2. sezon oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler yer alacak.

Yayınlandıktan sonraki ilk 4 haftada 10 milyon izleyiciye ulaşan Hakan: Muhafız, gördüğü bu ilginin ardından Netflix’ten 3. ve 4. sezon için de resmi onayı almıştı. Çekimlerine çok yakında başlanacak olan 3. ve 4. sezonun 2020’de yayınlanması bekleniyor. (HABER MERKEZİ)