Kit Harrington: Final herkesi memnun etmeyecek

Kit Harrington, GoT'un final bölümüne dair konuştu: Herkesi memnun etmeyecek.
Kit Harrington

DUVAR – Game of Thrones dizisinin oyuncusu Kit Harington, yorucu geçen final bölümünün ardından, ‘uzun süre dinleneceğini’ dile getirdi. Harington, “Final çekimlerinin ardından hepimiz ağlıyorduk ama bitirdiğimiz için miydi yoksa çok yorulduğumuz için miydi bilmiyorum. Uykuya muhtaç kalmıştık” dedi.

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington, GQ dergisinin Avustralya edisyonuna kapak oldu. 32 yaşındaki oyuncu, rol aldığı Game of Thrones dizinin final yapacak olmasıyla ilgili şöyle konuştu: “Herkes ortalıkta ‘Bu işi sevdim, hayatımdaki en gül şeydi, özleyeceğim ama benim için artık tamamdır’ gibi sözler sarf ediyordu.”

‘BENCE FİNAL BÖLÜMÜ HERKESİ MEMNUN ETMEYECEK’

Gelecek projeleri sorulan Harington, “Dokuz yıldan sonra evime döneceğim. Tek bir yerde kalacağım. Arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçireceğim. Sinema sektöründen olmayanlar beni anlamıyorlar ama bu bizim gibiler için gerçekten bir lüks” cevabını verdi.

İngiliz oyuncu daha önce ise dizinin final sezonuyla ilgili, “8-9 yıla yayılan bir dizinin final yapması inanılmaz zor bir şey. Bence herkesi memnun etmeyecek. Zaten herkesi memnun edemezsiniz. Benim favori dizilerim The Sopranos, Breaking Bad, The Wire; hepsi bu şekilde sona erdi. Sizi asla tatmin etmez” şeklinde konuşmuştu. (Kaynak: NTV)