Berkay'ın burnu eski şeklinde tutuluyor

Şarkıcı Berkay'ın sağlık durumuyla ilgili olarak doktoru Doç. Dr. Erdem Güven açıklamalarda bulundu. Güven, "Burnun içine koyduğumuz desteklerle, burnu eski şekilde tutuyoruz. Kaynama sağlanırsa, uzun dönemde problem yaşanmaz" dedi.

DUVAR – Futbolcu Arda Turan tarafından darp edilen Berkay’ın doktoru Doç. Dr. Erdem Güven, Memoria Bahçelievler Hastanesi’nde şarkıcının son son durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Doç. Dr. Güven, “İlk gün çok ayrıntılı olarak inceledik. Burnun içine koyduğumuz desteklerle, burnu eski şekilde tutuyoruz. Kaynama sağlanırsa, uzun dönemde problem yaşanmaz” dedi.

‘BİR TRAVMA OLUŞTU’ 

Uzun dönemde problem yaşanmasını beklemediklerini belirten Doç.Dr. Güven, “Berkay Bey’in son kontrolünü biraz önce yaptık. Burnunun içine kamerayla baktık. Genel durumun gidişinin çok iyi olduğunu ve burnunun toparlandığını, koymuş olduğumuz desteklerin gayet iyi desteklediğini gördük. Takip ve tedavisi devam ediyor. Bu şekilde tahminim, ekstra durum olmazsa yarın eve gitmesini planlıyoruz. Sonuçta bu bir travma ve bu travmada ortaya çıkabilecek değişik komplikasyonlara karşı tüm tedbirlerimizi alıyoruz. Bu dönemde kontrol altında olmasını daha uygun gördük. Bu şekilde ek bir şey ortaya çıkmaması adına bugün de hastanede misafir edeceğiz kendisini. Biz tomografilerini çektik. İlk gün çok ayrıntılı olarak inceledik. Burnun içine koyduğumuz desteklerle, burnu eski şekilde tutuyoruz. Kaynama sağlanırsa, uzun dönemde problem yaşanmaz” diyerek genel durum hakkında bilgili verdi. (HABER MERKEZİ)