Ayşe Arman: Hürriyet'i satın alanlar parmağını kaldırsın!

Ayşe Arman, Instagram hesabında 'Hürriyet' paylaşımında bulundu. Arman, insanların gazeteyi almadığını belirtti.

DUVAR- Ayşe Arman, Instagram hesabından Zülfü Livaneli ile yaptığı röportajı duyurdu. Arman’ın paylaşımında, “Hürriyet’i satın alanlar parmağını kaldırsın” ifadesi dikkat çekti.

Demirören Grubu’nun Doğan Medya’yı satın almasının ardından başta Hürriyet olmak üzere gruptan çok sayıda isim görevinden ayrıldı. Grupta üst üste yaşanan gelişmeler takip edilirken gazetenin yazarlarından Ayşe Arman’ın paylaşımı dikkat çekti. Zülfü Livaneli ile yaptığı röportajın anonsunu sosyal medya hesabından yapan Arman, burada kullandığı satırlarda “Sevgili Zülfü Livaneli röportajı yaptım… Dur hemen profile koyayım. Demin bir yakınım ‘Hürriyet almıyorum artık, o yüzden lütfen instagrama yazılarını koymayı ihmal etme dedi. Hürriyet’i satın alanlar parmağını kaldırsın?”

🔺Sevgili #zülfülivaneli röportajı yaptım bugün. Dur hemen profile koyayım. Demin bi yakınım ‘Hürriyet almıyorum artık, o yüzden lütfen instagrama yazılarını koymayı ihmal etme!’ dedi. Hürriyet’i satım alanlar parmağını kaldırsın???😳👆👆👆 ……. 🔺Zülfü Livaneli komple sanatçı. Hem müzisyen, hem sinemacı hem müthiş bir edebiyatçı… Onun şarkılarıyla büyüdük, şimdi kitaplarıyla zenginleşiyoruz. Bu aralar yine bir kitabı daha çıktı: ‘Gölgeler.’ Edebiyat meraklılarını mutlu edecek bir kitap. Gerçek yazarların ve devlet adamlarının müstear isimlerinin, yani ‘Gölgeler’in romanı… İstanbul’a, onun yazarlarına ve şairlerine bir saygı duruşu. Okurken hem pek çok yeni şey öğreneceksiniz hem de çok keyif alacaksınız. Direnmenin bir yolu da sanattır ve güzel şeyler okumaktır, unutmayın…. (📷@fethikaraduman) @zlivaneli

A post shared by Ayse Arman (@armanayse) on