Youtube paylaşımıyla babasını Apple'dan attırdı

Henüz piyasaya çıkmayan Iphone X'le video çeken kızın babasının Apple'daki işine son verildi. Video, paylaşımdan kaldırıldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR -Apple’da mühendis olarak çalışan bir kişinin kızı henüz satışa çıkmayan iPhone X’i Youtube videosunda tanıtınca şirket mühendisin işine son verdi. Video, Youtube’dan kaldırıldı.

Busines Insider’ın haberine göre; Babası Apple’da mühendis olarak çalışan Brooke Amelia Peterson’ın Apple’ın kafeteryasında çektiği video olay oldu. Baba Ken Bauer’in işine Apple tarafından son verildi.

Peterson daha sonra çektiği bir videoda ise, “Günün sonunda ne kadar iyi bir insan olursanız olun Apple için çalışıyorsanız ne kadar iyi bir insan olduğunuzun önemi yok, kuralı çiğnerseniz tolerans göstermiyorlar” ifadelerini kullandı.

Apple’ın iPhone’u ABD ve dünyanın birçok diğer ülkesinde 3 Kasım tarihinde satışa çıkacak. Hali hazırda basın mensuplarının deneyimlemesi için ön gösterime sunulmuştu. 64 GB iPhone X 6 bin 99 TL’den, 256 GB iPhone X Türkiye’de 6899 TL’den satışa sunulacak.

Etiketler Youtube Apple iphone 8