Haluk Levent: Her tarafa fidan diktireceğim, hodri meydan!

Haluk Levent Ayvalık'ta meydana gelen yangınla ilgili konuştu: Her tarafına fidan diktireceğim, hodri meydan! Orman ve Su İşleri Bakanlığı da Haluk Levent'e teşekkür etti

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sanatçı Haluk Levent Ayvalık'ta meydana gelen orman yangınıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Levent, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde meydana gelen orman yangınıyla ilgili olarak sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, "Oraya villa yapamayacaksınız! Her tarafına fidan diktirecem arazinin hodri meydan!" ifadesini kullandı.

Haluk Levent, şunları söyledi:

"Geliştirdiler kendilerini parsel parsel yaktılar Ayvalık'ı. Oraya villa yapamayacaksınız! Her tarafına fidan diktireceğim arazinin, hodri meydan! Tüm takipçilerim! AHBAP olarak karar alıyoruz. Belirleyeceğimiz tarihte fidan dikmeye bizimle beraber var mısınız? Gelecek Hafta Ayvalık'ta konserim var. O esnada araziyi inceleyeceğim ve yetkililerle görüşüp sizlere tarih bildireceğim."

Orman ve Su İşleri Bakanlığı resmi internet sitesinden Haluk Levent'e teşekkür etti. Bakanlık Haluk Levint'in paylaşımını eklediği mesajında "Sayın Haluk Levent, Ayvalık'taki saha temizlenmeye başlandı. Kasım'da fidanlar toprakla buluşturulacak. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz" ifadelerine yer verdi.