Cem Yılmaz neden TV programı yapmıyor?

"Benim kötü bir televizyoncu olacağım belli. Benim gibi birisini TV’de izlemek istemem ki! O zaman bunu nasıl yaparım kendime?”

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cem Yılmaz, TV'lere neden program yapmadığı sorusuna "Benim gibi birisini TV'de izlemek istemem" yanıtını verdi.

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, Özlem Gürses Tatar'ın 'Bazen Olmaz' isimli yeni kitabını köşesine taşıdı. Eyüboğlu'nun aktardığına göre kitapta Cem Yılmaz'ın "Neden TV programı yapmıyorsunuz" sorusuna verdiği yanıt da var.

Yılmlaz, neden televizyonlardan uzak kaldığını şöyle anlatıyor:

“Hayatım, ‘hayır’ deme kabiliyeti üzerine kurulu. Hatta bu bazen şöyle algılanır, ‘Aaa, ne demek yani hayır. Cüretkâr bir hayır’ gibi... Ya da ‘Ne kadar mütevazı, ‘Ben yapamam’ dedi. Hiçbiri değil, gerçek bir hayır bu. Mesela televizyonculukla ilgili yıllardır teklif alırım. Ben onu yapamam dediğim zaman, ukalalık ettiğim zannediliyor. Televizyon mu? Yok artık! Ha ha ha diyerek aşağıladığımı düşünüyorlar. Alakası yok. Benim kötü bir televizyoncu olacağım belli. Benim gibi birisini TV’de izlemek istemem ki! O zaman bunu nasıl yaparım kendime?”