Haluk Levent çocuklarla şarkı söyledi

Haluk Levent, Vartolu öğrencilerle konser verdi. Levent, "Hiç bu kadar mutlu olmamıştım" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Haluk Levent, Muş'un Varto İlçesi'nde taşımalı eğitim veren köy okulundaki öğrencilerden oluşturulan ve İstanbul'a getirilen 40 kişilik orkestra ile İstanbul Boğazı'nda teknede konser verdi.

Hamurpert Ortaokulu'na 3 yıl önce atanan müzik öğretmeni Aslı Tanrıkulu'nun hayırseverlerden temin ettiği enstrümanlarla kurduğu orkestra, bir festivale katılmak üzere İstanbul'a geldi. Büyük ilgi gören orkestra için festival kapsamında planlanan İstanbul Boğazı turu bugün öğle saatlerinde gerçekleştirildi.

Sanatçı Haluk Levent köy okulundaki yetenekli öğrencilerle birlikte İstanbul Boğazı'nın eşsiz görüntüleri arasında konser verirken, sosyal medya hesabından "Hayatımda çok farklı orkestralarla konser verdim ama hiç bu kadar mutlu olmamıştım" diye yazdı.

Boğaz turu sonunda çocuklar Haluk Levent ile birlikte halay çekti. Haluk Levent bu konuda Twitter hesabından "Ve finali lorke ile yaptık. Halaylar çekildi.. Bunlar bizim hepimizin çocukları. Zeybek de biziz horon da biziz halay da..." diye yazdı. (DHA, İstanbul)