Esra Erol'dan Kurtulmuş'a yanıt

Esra Erol, evlilik programlarının kaldırılacağına açıklayan Kurtulmuş'a cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Esra Erol, evlilik programlarının kaldırılacağını açıklayan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a canlı yayında cevap verdi.

ATV'den canlı yayınlanan programında gözyaşları içinde açıklama yapan Erol, "Artık yoruldum, bırakıyorum!" dedi. Esra Erol şunları söyledi:

"Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm... Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı."

'BEN ONURSUZ BİR İNSAN DEĞİLİM'

Esra Erol sözlerine, şöyle devam etti: "Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli."

'Evlilik programları KHK'yle yasaklanacak''Evlilik programları KHK'yle yasaklanacak'

NE OLMUŞTU?

Önceki gün, Malatya'da referandum çalışması yürüten Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, evlilik programlarıyla ilgili şunları söylemişti: "Cumhurbaşkanlığına ve Başbakanlığa bu şikayetler geliyor. Böyle bir çalışma yapılıyor. Son noktaya geliyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte bunu büyük ihtimalle bir Kanun Hükmünde Kararname (KHK) düzenlemesiyle gündeme getirebiliriz. Çalışmalar son noktadadır. İnşallah bu toplumsal talepleri karşılayacağız." (HABER MERKEZİ)