Duymayan kalmasın: Deniz Akkaya ayrıldı

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın adlı magazin programından ayrıldı. Akkaya duyuruyu sosyal medyadan yaptı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Geçtiğimiz günlerde, Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in birlikte sunduğu ‘Duymayan Kalmasın’ programından Akkaya’nın sert yorumları nedeniyle

ayrılacağı haberleri basına yansımıştı. Resmi açıklama Akkaya cephesinden geldi. Duyuru yazan bir fotoğraf paylaşan ünlü isim, şu açıklamayı yaptı:

“Değerli dostlar;

Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz ‘Duymayan Kalmasın’dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen profesyonelliği yerine getirmekte zorlanmamdır.

Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir.

bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir…

Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım.

Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin. İyi günlerde güleryüzlü yayınlarda buluşacağız.

SEREN SERENGİL'İN SÖZLERİ

Seren Serengil, canlı yayına Cengiz Semercioğlu ile çıktı. Serengil, programdan ayrılan partneri Deniz Akkaya hakkında şunları söyledi: “Bu programla Deniz’i tanıdım. Arkadaşlığımızı burada pekiştirdik onu kalbime taşıdım. Muhakkak yollarımız bir başka projede birleşecek, başarıları onunla paylaşıyorum onun da yolu açık olsun.