Tom Hanks: Mesleğe son verebilirim

Tom Hanks sinemaya veda edebilir! Oyuncu şeker hastalığı nedeniyle artık çekimlerde zorlandığını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Tom Hanks şeker hastalığı nedeniyle sinemayı bırakabileceğini açıkladı. Oscar'lı oyuncu hastalığını açıkladıktan üç yıl sonra yeni bir açıklama yaparak, “Ben yeni Amerikan neslinin aptalca, sağlıksız ve hatalı beslenmesi sonucu Tip 2 şeker hastası oldum” dedi.

CNN Türk’ten Reha Erus’un haberine göre, “Times” radyosuna konuşan Tom Hanks sinemaya yeni atıldığında sürekli davetlere katıldığını ve bilinçsizce yemek yediğini hatırlatarak “Setlerde de fast food'u açlığı geçiştirmek için tercih ederdim” eklemesi yaptı.

'ARTIK ZORLANIYORUM'

Tom Hanks bu arada senaryo gereği bazı filmlerde şişman görünmek için delice abur cubur yemek zorunda bırakıldığını ve bundan şimdi büyük pişmanlık duyduğunu da belirterek “Artık Tip 2 Diyabet hayatımın bir parçası oldu. Bu nedenle çekimlerde zorlanıyorum. Hastalıkla mücadelem böyle giderse mesleğime son vermek durumunda kalabilirim” itirafında bulundu.

Ünlü Amerkalı aktör 2013'te katıldığı “David Letterman Late Show” gece yarısı programında Tip 2 şeker hastalığına yakalandığını ilk kez duyurmuştu.