Nazan Öncel sahnede siyah duvağıyla

Nazan Öncel, sahnede cinsel istismar ve pedofiliye dikkat çekti. Öncel, "Pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Antalya'da sahneye çıkan Nazan Öncel, yüzünü siyah duvakla örterek cinsel istismar ve pedofiliye dikkat çekti. Öncel, "Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim" dedi. Siyah sahne kıyafeti tercih eden Öncel, bir de siyah duvak taktı. Öncel'in ilk parçası ise sözleriyle cinsel istismara dikkat çeken 'Demir Leblebi' oldu.

Bülent Ersoy'dan önerge tepkisi: Kabul etmiyorumBülent Ersoy'dan önerge tepkisi: Kabul etmiyorum

'EN İYİ BEN BİLİRİM'

Şarkı aralarında hayranlarına seslenen Öncel, kıyafetini işaret ederek, "Görüldüğü üzere, halimden anlaşılacağı üzere konumuz pedofili" dedi. Yasa tasarısına atıfta bulunan Öncel, "Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Beklentimiz bu yöndedir. Vicdanlarımızın altında kalmayalım. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim" dedi. Öncel'in bu konuşması hayranları tarafından “Bravo" sloganlarıyla uzun süre alkışlandı. (ANTALYA/DHA)

ANTALYA'DA SAHNEYE CIKAN NAZAL ONCEL, SIYAH DUVAKLA CINSEL ISTISMAR VE PEDOFILIYE DIKKAT CEKTI.(FOTO:ALPARSLAN CINAR/ANTALYA-DHA)