Çağdaş Öztürk'ün doktoru konuştu

Dizi oyuncusu Çağdaş Onur Öztürk, “Diriliş Ertuğrul” dizisindeki rolüne hazırlanırken binicilik eğitimi aldığı sıradan attan düştü. Öztürk'ün kaldırıldığı hastanenin başhekimi, yazılı açıklama yayınlayarak, "Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır" dedi.

DUVAR – Binicilik çalışmaları sırasında attan düşerek yaralanan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk’ün sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklamama yapıldı.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Çağdaş Onur Öztürk’e yapılan tıbbi değerlendirme sonucunda, elmacık kemiğinde, kol kemiğinde ve el bilek kemiğinde kırıklar saptanmıştır. Bugün öğleden sonra, kırıklar için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı/Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Metin Uzun ve Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar tarafından operasyon planlanmaktadır. Ameliyat sonrası tedavisine kısa bir süre daha hastanemizde devam edilecektir. Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır” denildi. (İSTANBUL/DHA)