Kibariye'den sahnede bebek müjdesi

İzmir Enternasyonal Fuarı'nın dördüncü gününde hayranlarının karşısına çıkan Kibariye, sahnede 3 aylık hamile olduğu müjdesini verdi. Eşi Ali Küçükbalçık, bebek haberini binlerce kişiyle aynı anda öğrendi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Arabeskin güçlü sesi Kibariye, Mozart'ın senfonilerini Roman müziği ritimleriyle yeniden yorumlayan 15 gencin oluşturduğu Tepecik Filarmoni Orkestrası öncesinde mini konser verdi. Söylediği duygusal parçaları ile zaman zaman duygusal anlar yaşatan Kibariye, “İyi ki çağırdınız da geldim, İzmir'de çok mutlu, çok huzurluyum" dedi.

ISLIK VE ALKIŞLA TEBRİK

Hareketli müzikleri ve sahne şovuyla gönülleri fetheden Kibariye, üç aylık hamile olduğu haberini de ilk defa sahneden paylaştı. Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık müjdeli haberi bu paylaşımla öğrenirken, dinleyiciler alkış ve ıslıklarla çifti tebrik etti.

'ÇİM KONSERLERİ' PROGRAMI

85'inci İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri 4 Eylül'e kadar sürecek. Kültürpark Yeraltı Otoparkı üstü çim alanda 30 Ağustos Salı Fettah Can, 31 Ağustos Çarşamba Hayko Cepkin, 1 Eylül Perşembe Edip Akbayram, 2 Eylül Cuma Ajda Pekkan, 3 Eylül Cumartesi Athena ve 4 Eylül Pazar günü Vestel sponsorluğunda Sertap Erener konser verecek. İZFAŞ tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen çim konserleri 21.30'da başlıyor. (İZMİR/DHA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR