Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'ndan sürpriz karar

Ekranların sevilen dizilerinden O Hayat Benim'in iki ünlü oyuncusu Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun ayrılık kararı aldığı belirtildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Magazin dünyasında ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Önceki gün 13 yıllık eşinden ayrılan Acun Ilıcalı'nın ardından bu kez Keremcem ve Ezgi Asaroğlu çiftinin de ayrılacağı iddia edildi.

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre Keremcem’le ilişkisi biten Asaroğlu, birlikte rol aldıkları ‘O Hayat Benim’ dizisinden de ayrılmak istediğini yapımcıya bildirdi.

Uzun süredir birlikte olan ikili, daha önce de ayrılmış ancak yeniden bir araya gelmişti. Sorunlarını aşamayan âşıklar, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini bir kez daha bitirdi. Asaroğlu, ilişkinin bitmesinin ardından Keremcem’le birlikte başrolde olduğu “O Hayat Benim” dizisinden de ayrılma kararı aldı. Ünlü oyuncu, dizinin yapımcılığını üstlenen Pastel Film’e tükenmişlik sendromu yaşadığını ve yorulduğunu söyleyerek önümüzdeki sezon için iznini istedi.

KEREMCEM DE DİZİYİ BIRAKACAK MI?

Asaroğlu’nun diziden ayrılmak istediği bilgisini doğrulayan yapımcı Hüseyin Samsun, henüz kesin kararın verilmediğini belirtti. Samsun, bu hafta oyuncuyla bir araya geleceklerini ve toplantının ardından diziyle ilgili son kararı vereceklerini dile getirdi. Asaroğlu’nun ayrılmasının ardından Keremcem’in de diziye veda edeceği iddia edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR