Miss Turkey güzeli oyuncu oldu

2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Aslı Melisa Uzun, yeni sezonda ekrana gelecek olan bir dizide rol alacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Miss Turkey 2015 ikinci güzeli Aslı Melisa Uzun kariyerine oyuncu olarak devam etmeye hazırlanıyor. ‘Ama Arkadaşlar İyidir’ adlı yeni dizide rol alacak olan Uzun, dizide de dans eden üniversiteli bir genç kızı canlandıracak.

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre dereceli güzel Aslı Melisa Uzun, kariyerine oyuncu olarak devam edecek. 2015 yılında Miss Turkey’de ikinci seçilen ve ülkemizi ABD’de yapılan Miss Universe’te de temsil eden Uzun, yeni sezonda ekranda olacak.

Güzel manken, ilk oyunculuk deneyimini O3 Medya’nın üstlendiği “Ama Arkadaşlar İyidir” adlı dizide yaşayacak. Yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın yönetmenliğini ise Deniz Koloş'un üstlendiği, senaryosunu Ekin Atalar’ın kaleme aldığı dizide Uzun, Selin adlı üniversitede okuyan genç bir kızı canlandıracak.

ÇEKİMLERİ İSTANBUL'DA YAPILACAK

Henüz üç yaşındayken dans kurslarına başlayan ve daha sonra bale ile jimnastik eğitimi alan manken, gerçek hayatta olduğu gibi dizide de dans edecek. Uzun’un canlandırdığı Selin, üniversitenin dans kulübünde yer alacak. Çekimlerine 15 Temmuz’da İstanbul’da başlanacak dizide Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu da rol alacak. Dizi, yolları üniversitede kesişen beş gencin hikâyesini konu alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR