Efsane antrenör Gordon Milne, Bodrum'a tatile geldi

Beşiktaş'ın efsane İngiliz teknik direktörü Gordon Milne, Akyarlar'da Samsunspor'un eski futbolcusu, arkadaşı Nuri Demirarslan'ı da ziyaret etti.

DUVAR – Bodrum’a tatile gelen Beşiktaş eski teknik direktörlerinden 79 yaşındaki Gordon Milne, ilgiyle karşılandı. Akyarlar Mahallesi’nde kaldığı tatil köyünden sık sık dışarı çıkarak yürüyüş yapan Milne, kendisini tanıyan hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Milne, Samsunspor’un eski futbolcusu olan, Akyarlar’daki Samsun Pidecisi adlı işletmenin sahibi, eski arkadaşı Nuri Demirarslan’ı da ziyaret etti.

‘SÜLEYMAN SEBA’YI TANIMAK ONURDU’

Yönetmen Gökçe Kaan Demirkan’ın çekimini sürdürdüğü, Beşiktaş’ın malzemecisi Süreyya Soner’i anlatan ‘Güzel Adam Süreyya’ adlı belgeselde kendisine de yer verilen Milne, “Birçok kulüpte onlarca futbolcu ve başkanla çalıştım. Ancak Beşiktaş gibi köklü ve saygın bir kulüp görmedim. Özellikle değerli başkan Süleyman Seba’yı tanımak ve O’nunla çalışmak benim için bir onurdu. Bu kulüpte malzemeciyle futbolcunun, masörle başkanın, herkesin birbirine karşı olan sevi ve saygısı diğer kulüptekilere oranla çok farklı ve başkaydı. Şampiyonluklar kazanmamızın altındaki en önemli etken, herkesin birbirine olan sevgisiydi” dedi. (Bodrum/DHA)