Hande Erçel'den doğum gününde 'birlik olalım' çağrısı

Hande Erçel'den doğum gününde kanser hastası çocuklar için 'birlik olalım' çağrısı yaptı: Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü Krem Bursin'le paylaşan oyuncu Hande Erçel 24 Kasım'daki doğum günü için takipçilerinden ricada bulundu. Erçel, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunmaya davet etti.

Erçel paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Her yıl doğum günümüm olan 24 Kasım’da yaptığınız güzelliklerle beni çok mutlu ediyor, iyi ki dedirtiyorsunuz. Şimdi ise; yeni yaşıma girmeye günler kala benim için çok hassas bir konuyla ilgili desteğinizi bekliyor, birlik olalım istiyorum.

24 Kasım’daki doğum günüm için ilk hediyemi kendi kendime verdim, kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunarak. Bu hastalığın hastayı olduğu kadar, yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım… Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum.

İşte bu yüzden @kansersizyasam derneği ile yürüyorum. @iyilikpaylas sosyal bağış platformu üzerinden açtığım kampanya ile toplayacağımız bağışlar, benim için en özel günümün, en güzel hediyesi olacak. Linki Bio’ma koyuyorum; şimdi sıra sizde, az ya da çok ama yürekten bağışlarınızı bekliyorum. Var olduğum güne bir kutlama olacaksa, bundan daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum. Teşekkür ederim."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR