Hamamcıoğlu, Galatasaray başkan aday oldu

Galatasaray'da Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkanlık için adaylığını sosyal medyadan yayınladığı bir video ile açıkladı.

Eşref Hamamcıoğlu
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, mayıs ayında yapılması beklenen seçimli olağan genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

'ŞİKAYET GENLERİMDE YOK'

Kararını sosyal medyadan duyuran Hamamcıoğlu, "camianın ihtiyaç duyduğu iradeyi yerine getirmek için sorumluluk almaya hazır olduğunu ve başkanlığa adaylığını koyduğunu" söyledi. Hamamcıoğlu, "Ben Galatasaraylıyım, genlerimde şikayet etmek yok. Bir Galatasaraylı olarak görev ve sorumluluklarım var. Böyle hisseden herkesle birlikte yürümeye hazırım" diye konuştu.

Sarı-kırmızılı camianın "bir iradeye ihtiyacı olduğunu" söyleyen Hamamcıoğlu, "Bu yüzden de bir adım öne çıkıyorum ve Galatasaray başkanlığı için adaylığımı koyuyorum. Galatasaray olarak artık özümüze dönüşümüz çok yakın. Tek ihtiyacımız, hatırlamamız gereken Galatasaray'a güven" ifadelerini kullandı.

Açıklamasında başkan seçilmesi halinde neler yapacağını takipçileriyle paylaşan Hamamcıoğlu, "Galatasaray'a Güven" sloganıyla seçim kampanyasını başlattı.