Halk TV saldırganı Sertan Yüce, Mehmet Ağar'dan ödül almış

Halk TV canlı yayınını basan saldırganlardan Sertan Yüce'nin eski İçişleri Bakanı ve Sedat Peker'in marina çökme iddiaları ile gündeme getirdiği Mehmet Ağar ile fotoğrafı ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Muğla İçmeler’den yapılan Halk TV yayınını basan saldırganlardan biri olduğu ifade edilen Sertan Yüce'nin Mehmet Ağar'dan ödül alırken fotoğrafı çıktı.

SALDIRGANLAR DARP RAPORU ALMIŞ

Yayını basan Mert Topaloğlu, Bilal Topaloğlu, Şeyhmus Urebe, Sertan Yüce, Fatih Çoban olduğu öğrenilen 5 kişi gözaltına alındı. Gazeteci Murat Ağırel'in sosyal medya hesabından paylaştığı bilgiye göre, saldırganlar, "Bize saldırı oldu, asıl biz şikayetçiyiz" diyerek darp raporu aldı.

SERTAN YÜCE KİMDİR?

Saldırganlardan Sertan Yüce’nin Marmaris’te yaşadığı ve ilçede iş dünyasının yakından tanıdığı kaydedildi. Aynı zamanda Marmaris Ticaret Odası Başkan yardımcılığı görevini yürüttüğü belirtilen Sertan Yüce'nin Facebook hesabında kendi siyasi geçmişi hakkında şunları yazılı:

“1997, 18 yaşında Anavatan Partisinde İlk siyaset hayatıma başlangıç, sonrasında Belediye Başkanımız İsmet Karadinç ile Genel Başkanımız Sn.Mehmet Ağar liderliğinde Dyp çatısında birleşmeyle Marmaris ve Muğla İl Gençlik Kolları Başkanlıklarım ve 2002 yılında Marmarisspor’da verilen ilk resmî görev. Memleketimize ve insanlara hizmet etmek her daim şiarımız oldu çok şükür.”