Güntekin Onay'dan Acun Ilıcalı'ya Exxen yanıtı

Exxen'in sahibi Acun Ilıcalı, spiker Gültekin Onay'ın "Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum" paylaşımına tepki gösterdi. Ilıcalı'nın sözlerine Onay yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Exxen ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, dün akşam Haber Global'de yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk oldu.  Ilıcalı, ünlü spiker Gültekin Onay'a Twitter hesabından yaptığı 'Exxen' paylaşımı nedeniyle kırgın olduğunu dile getirdi: "Güntekin Onay'a ciddi derecede bozuldum. Niye tweet atıyorsun. Arayıp sorsana. Benim arkadaşımsın sen ya! Niye tweet atıyorsun. Ben senin kurumun hakkında tweet atıyor muyum? Hiç mi bir yerde arıza olmuyor. Kusura bakma Güntekin, çalıştığın kurumda bir platform. Orada bir arıza olsa ben takipçilerime tweet atarak anons etmiyorum. Sevdiğim adamlar böyle yapınca üzülüyorum" dedi.

Ilıcalı'nın bu sözlerinin ardından Gültekin Onay da, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Onay, "Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum değerli dostum Acun Ilıcal'nın Exxen ile ilgili yaşanan teknik sorunumu kişisel algılamasına şaşırdım. Bu kadar emek ve büyük yatırım var. Farkındalık olsun ki bunlar yaşanmasın. Arkadaşlar aradı, sağolsunlar. Halloldu” ifadelerini kullandı. 

Onay sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımda ödeme yaptığı halde Exxen’e giriş yapamadığını belirtmiş, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300'a mesaj attım. Ücret ödendi, bu kez de şifre gelmedi. 19:45 maçlarına yetişemedim. 22:00 için umudum devam ediyor!”