Fatih Portakal'ın halefi Habertürk'ten ayrıldı

Fox Tv'de Fatih Portakal'ın yerine geleceği iddia edilen Selçuk Tepeli, Habertürk'te her sabah sunduğu programın sonunda canlı yayında izleyicilere veda etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Fox TV'den dün itibarıyla resmen ayrılan Fatih Portakal'ın yerine ana haber sunucusu olarak, Habertürk'te Serap Belen ile birlikte 'Gün Başlıyor' programını sunan Selçuk Tepeli'nin geleceği konuşuluyordu. Selçuk Tepeli bu sabahki canlı yayında Habertürk izleyicilerine veda ederek kanaldan ayrılacağını duyurdu.

Canlı yayındaki vedaya Serap Belet, Ebru Baki ve Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya ve Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz da katıldı. Canlı yayında, yeni görevi için tebrikleri kabul eden Tepeli Habertürk TV yönetimine ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Selçuk Tepeli kimdir? 

1974 yılında İstanbul'da doğan Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı. Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü.

Habertürk TV'de Ceyda Karan'la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı'nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde bulundu. Selçuk Tepeli 2020 yılı ocak ayında Habertürk'teki Genel Yayın Yönetmenliği görevinden istifa etmiş, her sabah Serap Belet ile program yapmaya başlamıştı. (HABER MERKEZİ)