Hamza Dağ, renkli kolondan da subliminal mesaj çıkardı

İzmir Belediyesi'nin 0-5 yaş arası çocuklara dağıttığı sütlerde kullandığı gökkuşağı resmiyle 'subiliminal LGBTİ' mesajı verdiğini ileri süren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, şimdi de belediye binasının önündeki renkli kolonlarla LGBTİ propagandası yapıldığını iddia etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Twitter hesabından, İzmir Büyükşehir Belediyesi binasının farklı renklerde boyanmış kolonlarının fotoğrafını paylaşarak Tunç Soyer'in LGBTİ propagandası yaptığını söyledi. LGBTİ hareketi sapkınlık olarak tanımlayarak nefret suçu işleyen Hamza Dağ "Lakin bir kamu binasını, pedofili ve ensest ilişkileri meşrulaştırmayı amaçlayan bir sapkınlığı simgeleyen renklerle boyayamaz" ifadesini kullandı.

Hamza Dağ'ın mesajları şöyle:

1) Bu kolonlar İzmir Büyükşehir Belediye binasına ait. Şehrin merkezinde yer alan ve kamuya ait olan bir binayı LGBT’yi simgeleyen renklere boyayarak İzmir'e nasıl bir fayda sağlamayı amaçlıyorsunuz? @tuncsoyer

2) Sayın Soyer, evinin odalarını LGBT renklerine boyayabilir, kişisel tercihidir. Lakin bir kamu binasını, pedofili ve ensest ilişkileri meşrulaştırmayı amaçlayan bir sapkınlığı simgeleyen renklerle boyayamaz.

3) Sn. Soyer'in başkanlığı döneminde belediye eliyle LGBT'ye açık şekilde alan açılmaya çalışılmakta ve bu konu farklı zamanlarda şehrin gündemine getirilmektedir.

4) AK Parti, kimliği ne olursa olsun, bu ülkede, herkesin eşit vatandaş olarak yaşamasının önünü açtı. Ancak toplumsal ifsada sebebiyet verecek sapkınlıklar karşısında da net bir tavır aldı.

5) Şu bilinmelidir ki; İzmir'de bu sapkın zihniyetin ve onu meşrulaştırmaya çalışan her türlü faaliyetlerin karşısında olacağız.

6) Özelikle kamu zararına sebep olunarak ve 197 bin TL ödenerek bu şehrin en önemli kamu kurumlarından birinin LGBT‘yi çağrıştıracak şekilde boyanmasına sessiz kalamayız.

7) Buradan Sn. Soyer'e çağrıda bulunuyoruz: O renkleri oradan kaldırın ve bu yanlıştan bir an önce vazgeçin.

SÜT KUTUSUNDAN DA SUBLİMİNAL MESAJ ÇIKARMIŞTI

Hamza Dağ, İzmir Belediyesi'nin 0-5 yaş arası çocuklara dağıttığı sütlerin fotoğrafındaki gökkuşağını LGBTİ sembolü olan gökkuşağı ile ilişkilendirip Tunç Soyer'i subliminal mesaj vermekle suçlamıştı.

AK Partili Hamza Dağ gökkuşağından subliminal mesaj çıkardıAK Partili Hamza Dağ gökkuşağından subliminal mesaj çıkardı