Acun Ilıcalı KYK yurdunda 14 gün karantinada kalacak

'Survivor 2020' yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı ve ekibin bir kısmı, Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla 14 Mayıs'ta İstanbul'a gelecek. Acun Ilıcalı, yapım ekibindekiler ve elenen yarışmacılar Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda 14 gün karantinada tutulacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Korona virüsü nedeniyle yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Acun Ilıcalı ve ekibi de Türkiye'ye dönüyor. 'Survivor 2020' yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Acun Ilıcalı ve ekibi ile yarışmadan elenenlerin yanı sıra bölgedeki diğer Türkiye vatandaşlarını da tahliye edecek olan THY uçağı, 14 Mayıs'ta İstanbul'a iniş yapacak.

Dominik Cumhuriyeti'nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra Covid-19 bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine gidecek. Ilıcalı, beraberindeki 110 kişiyle karantina süresince İstanbul'daki KYK bir yurdunda, aynı uçakla dönecek 140 kişi ise Tekirdağ'daki KYK yurdunda misafir edilecek. (AA)