Atama kararları Resmi Gazete'de

Birçok bakanlık ve kuruma atama yapıldı. Kararlar Resmi Gazete'de yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Bakanlık ve kurumlara yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan birinci Hukuk Müşavirliğine, Serdar Ceylan atandı.

Adli Tıp Kurumu Sekizinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp üyeliğine İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bora Özdemir getirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Feyzullah Dereci, Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Aslan Yıldız, Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Salih Başparmak, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne İsa Yazıcı, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Abdulsamet Eren, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Ali Osman Tatlısu, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Abdurrahman Şahin, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Yunus Öztürk, Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Emrullah Güler ve Tunceli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Abdulselam Er'in atamaları yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda, Strateji Geliştirme Başkanı İsmail Demirel görevinden alınırken, açık bulunan Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcılığı'na Alper Özkan atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda açık bulunan Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Mahmut Oğuz, Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Deniz Edip getirildi.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Ergin Dinç atandı. Tarım ve Orman Bakanlığı'nca, Orman Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına Hayati Özgür ile Ankara Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcılığı'na Konya Orman Bölge Müdürü Muhammed Çolak, Ankara Orman Bölge Müdürlüğü'ne Giresun Orman Bölge Müdürü Veysel Kodalak, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü'ne Ahmet Güneş, Konya Orman Bölge Müdürlüğü'ne Cafer Bal getirildi.

Ticaret Bakanlığı'nda açık bulunan Ticaret Başmüfettişliği'ne Nejat Çoğal, Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne Doğu Karadeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Hüseyin Şanverdi, Doğu Karadeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Halil Şaşmaz, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne Mehmet Tuncay Bayraktar getirildi.

Öte yandan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nda açık bulunan 1. Bölge Müdürlüğü'ne Murat Baştor atandı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Yönetim Kurulu üyeliklerine, Necdet Sümbül ve Yunus Emre Ayözen getirildi. (HABER MERKEZİ)

Etiketler Gazete Atama resmi