İstanbul Valiliği: Çirkin paylaşım sonrası ailenin ihtiyaçları karşılandı

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı Nail Noğay'ın 'geber' dediği kadına ve ailesine valilik tarafından yardım yapıldığı açıklandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sosyal medyada yayınlanan haber videosunda, “Bu sabah, çocuklarıma kahvaltı ettiremedim. Devletimiz bu duruma bir el koysun. Pastaneleri, çöpleri gezerek çocuklarıma ekmek getirdim. Bana ne güzel diyorlar ki, ‘Çıkma, çıkma.’ Mecbur çıkacağım" diyen kadına ve ailesine İstanbul Valiliği tarafından yardım yapıldığı açıklandı.

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı Nail Noğay bu videoyu sosyal medya hesabında, "Geber" mesajı ile paylaşınca görevden alınmıştı. Olayla ilgili İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı N.N tarafından sosyal medya hesabından yapılan çirkin paylaşım sonrasında İstanbul Valisi Ali Yerlikaya; mağdur ailemize hemen ulaşılması ve ihtiyaçlarının karşılanması için İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arzu Gür'e talimatını verdi. Vali Ali Yerlikaya ailenin ihtiyaçlarını karşıladı ve aileyi telefon ile arayarak üzüntülerini ifade etti" denildi. (HABER MERKEZİ)

'Geber' diyen müdür yardımcısı görevden alındı'Geber' diyen müdür yardımcısı görevden alındı

Etiketler istanbul valilik aile