Atama kararları Resmi Gazete'de

Bakanlık, kurul ve genel müdürlüklere atamalar yapıldı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Çeşitli bakanlıklar, Yükseköğretim Kurulu, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. ve Karayolları Genel Müdürlüğü'ne atamalar yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'ne Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete atandı.

Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü'ne Özgür Volkan Ağar, Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü'ne ise İhracat Genel Müdürü Veysel Parlak getirildi.

Yükseköğretim Kurulu üyeliğine Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar yeniden seçildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Murat Demirören, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin, Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Ulusoy ile Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez, Tarım ve Orman Bakanlığı 11. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer ile Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürü Atilla Kaya görevlerinden alındı.

Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğüne Turgay Çolak, 7. Bölge Müdürlüğü'ne Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü Murat Gönenli, 8. Bölge Müdürlüğü'ne 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin ve Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürlüğü'ne ise Sezgin Küçükbekir'in atamaları yapıldı. (HABER MERKEZİ)