RTÜK'ten 25'inci yıla 'rüya gibi' balon turu!

RTÜK, 25’inci kuruluş yıl dönümünü Kapadokya’da balon gezisiyle kutlayacak. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Üst Kurul Üyelerinin katılacağı gezide kura ile belirlenecek 25 RTÜK çalışanı da aileleriyle birlikte yer alacak.

Google Haberlere Abone ol

ANKARA - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) 25'inci kuruluş yıl dönümü için Kapadokya’da balon gezisi organize etti.

25 ÇALIŞAN 'KURAYLA' BELİRLENECEK

RTÜK'ün resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, "25 RTÜK çalışanı aileleriyle doğa harikası Kapadokya’da rüya gibi bir balon turu keyfi yaşayacak. Devam eden 25. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinliklerimiz kapsamında kura ile belirlenecek 25 çalışma arkadaşımız sevdikleriyle birlikte gökyüzünü fethedecek” denildi.

30 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek etkinliğe RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Üst Kurul Üyelerinin de katılacağı belirtilirken kuraya katılmak isteyenlerin 22 Kasım 2019 Cuma günü mesai saatine kadar isim yazdırması istendi.

RTÜK BAŞKANINDAN BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin de, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda etkinlikler kapsamında kendilerini misafir edecek olan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'ya teşekkür etti. Bir Kapadokya fotoğrafı ile paylaşım yapan Şahin mesajında şöyle dedi: "RTÜK'ün 25. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Üst kurulumuzdan 25 mesai arkadaşımızı ve ailelerini Kapadokya'da misafir edecek olan Nevşehirimizin kıymetli Belediye Başkanı Sn. Rasim Arı Bey'e çok teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum."