Özoğuz: A Haber'i şikayet edeceğim ama nasıl?

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz sosyal medyadan "PKK orman yakar, diğeri altın arar" diye yazarak Kaz Dağları'nda altın aranmasına tepki gösterdi. A Haber bu paylaşımı 'Gökhan Özoğuz devletle PKK’yı bir tuttu' başlığıyla haber yaptı. Özoğuz "İçlerinde gerçekten inançlı birileri varsa, yalanın günah olduğunu hatırlatsın! A Haber'i bu haberinden dolayı şikayet edeceğim ama nasıl, bilen var mı?" diye tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, A Haber’in kendisiyle ilgili, Kaz Dağları'nda siyanürle altın aranmasıyla ilgili sosyal medya mesajlarını ele alarak yaptığı habere tepki sert tepki gösterdi.

Özoğuz twitter hesabından, Kaz Dağları'nda ağaç kesilerek altın aranmasıyla ilgili şu mesajları yazdı: "Daha da çok yapın! Bunlar iyi günler. Ülkenin tüm ormanlık alanları çöle dönene kadar altın aratın! Yahu nedir bu ara ormanlardan istedikleri? PKK orman yakar, diğeri altın arar. Hiçbir farkları yok! Doğamız yok oluyor. Olan yine orada Yaşayan Halka oluyor. Yazık!”

'BU NASIL BİR DÖNEM YAHU!'

A Haber, bu paylaşımı, “Gökhan Özoğuz devletle PKK’yı bir tuttu” şeklinde haber yaptı. Bunun üzerine Özoğuz şöyle tepki gösterdi:

“Ülke ile alakalı bir şeylere hassasiyet göstermek ne kadar zor artık. Organize bir ekip Saçma işine geldiği gibi çarpıtıp amacından şaşırtıyor, ondan sonra ne hassasiyet gösterdiğin konu kalıyor ne bir şey. Bir de olmadığın bir kişi ilan ediyorlar. Hadi ordan! Bu nasıl bir dönem yahu! Kale bile alınmaz da işte. Bunlar devletimizle milletimizle aramızdaki muhabbeti nereden bilecekler! Yaptıkları yalan haberlerle ne bizim vatanımıza olan sadakatimizi, ne de sevgimizi kirletebilirler. İçlerinde gerçekten inançlı birileri varsa, yalanın günah olduğunu hatırlatsın! A Haber'i bu haberinden dolayı şikayet edeceğim ama nasıl, bilen var mı?" (HABER MERKEZİ)