İmamoğlu tramvayda yolcularla sohbet etti

İstanbul Valisi'ni ziyareti sonrası Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nı kullanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, yolcularla sohbet etti. İmamoğlu, 4 yaşına kadar çocuğu olan annelere ücretsiz yolculuk hakkı verilmesi konusunun da bu ay İBB Meclisi'nde gündeme taşınacağını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamolğu, Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nı kullanırken vatandaşlarla sohbeti kameralara yansıdı. İmamoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'yı makamında ziyaret ettikten sonra Cağaloğlu'ndaki valilik binasında Gülhane durağına geçti ve Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'na bindi.

Vatandaşlarla birlikte ayakta yolculuk eden İmamoğlu, yolcularla fotoğraf çektirdi. Ulaşım ile ilgili sorunları yerinde tespit etmenin çok önemli olduğunu söyleyen İmamoğlu, 4 yaşına kadar çocuğu olan annelere ücretsiz yolculuk hakkı verilmesi konusunun da bu ay İBB Meclisi'nde gündeme taşınacağını söyledi. Vatandaşlar İmamoğlu'na Taksim Meydanı'nda beton görüntüsünden şikayet edince “Taksim'in tümüyle ilgileneceğiz” yanıtını verdi. (HABER MERKEZİ)