Saadet'ten geçmiş olsun ziyareti

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti. Karamollaoğlu, Çubuk'taki saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
Saadet lideri Karamollaoğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerini iletti.

DUVAR – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve beraberindeki heyet ile CHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi.  Karamollaoğlu, Çubuk’ta yaşanılan linç girişiminden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Karamollaoğlu ile Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

Görüşmede Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na, Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile Genel Başkan Yardımcıları Muharrem Erkek, Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun eşlik etti.

Karamollaoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu’na Çubuk’ta yapılan saldırıyı kınamış, “Şehit cenazesine katıldığı sırada saldırıya uğrayan Sayın Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve bu saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyorum. Sayın Cumhurbaşkanın kucaklaşmaya çağırdığı bir dönemde bu saldırının yaşanması bütün milletimizi üzmüştür. Ayrışma ve kamplaşma ancak ülkemize zarar verir. Biz birlikte Türkiye’yiz, farklılıklarımızla bir arada yaşayarak güçlü olabiliriz” demişti. (HABER MERKEZİ)