Sıla ve Ahmet Kural'a 'uzlaşma' sorulacak!

Sıla Gençoğlu'na ve Ahmet Kural'a 'uzlaşma isteyip istemedikleri' sorulacak! 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ahmet Kural'ın Sıla Gençoğlu'na şiddet uygulaması ile ilgili soruşturmada taraflara 'uzlaşma' isteyip istemedikleri sorulacak.

Soruşturmayı yürüten savcılık, Gençoğlu'nun darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olduğu Ahmet Kural hakkında "Kasten yaralama", "Tehdit", "Hakaret" suçlarından yürütülen soruşturma dosyasını, Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi. Uzlaştırma Bürosu'nda taraflar tek tek çağırılarak uzlaşıp uzlaşmadıkları sorulacak. Taraflar, uzlaşırsa soruşturma dosyası takipsizlik kararıyla kapanacak. Uzlaşmazlarsa "Kasten yaralama", "Tehdit", "Hakaret" suçlarından toplam 5 yıla kadar hapis istemiyle Ahmet Kural hakkında dava açılabilecek. Soruşturmaya ilişkin son kararı, Uzlaştırma Bürosu Savcılığı verecek.

NE OLMUŞTU?

Sanatçı Sıla Gençoğlu geçen hafta avukatı Rezan Epözdemir ile adliyeye gelerek, beraberlik yaşadığı Ahmet Kural'dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Soruşturma kapsamında Ahmet Kural'ın da ifadesi alınmıştı. (HABER MERKEZİ)

Reddediyor... Kabul ediyor... Haklı çıkmaya çalışıyor! Ahmet Kural ne diyor?Reddediyor... Kabul ediyor... Haklı çıkmaya çalışıyor! Ahmet Kural ne diyor?

Ayşe Paşalı Sıla'yı nasıl kurtardı?Ayşe Paşalı Sıla'yı nasıl kurtardı?