Cumhuriyet'te yeni müdürler atandı

Cumhuriyet gazetesinin yeni Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya, görevden alınan isimlerin yerine atanan müdürleri bugünkü köşesinden duyurdu. Öte yandan bu sabah Dijital Medya Koordinatörü Bülent Mumay da istifa ettiğini duyurdu. Mumay istifasını "Basının sarayı Cumhuriyet’e gelmişken, 6 ay sonra kendini Saray’ın Cumhuriyeti’nde bulmak fena şeymiş" sözleriyle duyurdu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhuriyet Vakfı Yönetimi'nin değişmesinin ardından çok sayıda isim istifa ederken, son olarak Cumhuriyet Ankara Temsilcisi Erdem Gül de görevden alındı. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya, '7 Mayıs 1924 Ruhu' başlığıyla kaleme aldığı yazıda, Cumhuriyet'in yeni yayın çizgisini anlattı.

Şu ana kadar kimsenin iş akdine son vermediklerini, istifalar olduğunu savunan Küçükkaya, ayrıca atanan yeni müdürleri de köşesinden duyurdu.

Ankara temsilciliğine Sertaç Eş,  yazı işleri müdürlüklerine Serkan Ozan ile Olcay Büyüktaş Akça, sorumlu yazı işleri müdürlüğüne Ozan Alper Yurtoğlu, haber merkezi şefliğine ise Murat Hantaş getirildi.

BÜLENT MUMAY İSTİFA ETTİ

Öte yandan gazeteden bu sabah bir istifa haberi daha geldi. Dijital Medya Koordinatörü Bülent Mumay, Twitter hesabından istifa ettiğini duyurdu.

(HABER MERKEZİ)

Cumhuriyet yönetiminden Erdem Gül’e iki cümlelik faksCumhuriyet yönetiminden Erdem Gül’e iki cümlelik faks

Cumhuriyet gazetesinde üst üste istifalarCumhuriyet gazetesinde üst üste istifalar