Ceylan Özgül: 'Kedicik' diye hafifletmeyin!

"Adnan Oktar örgütünden" ayrıldığını söyleyen Ceylan Özgül, Twitter'dan paylaştığı mesajlarda aranan isimlerin 'ihbar' edilmesini istedi. Özgül, 'Kedicik kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem' dedi.

DUVAR – “Adnan Oktar suç örgütü” operasyonu bugün başladı. 236 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarılan soruşturma devam ederken, kendisini ‘Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri’ olarak nitelendiren Ceylan Özgül, Twitter hesabından yaptığı açıklamada halkı ‘firari olan isimleri ihbar’ etmeye çağırdı.

Adnan Oktar’ın yanında bulunan ve kamuoyunda ‘kedicik’ olarak tanınan kadınların bu şekilde isimlendirilmemeleri gerektiğini söyleyen Özgül, “Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim” dedi.

Adnan Oktar’ın televizyon programında çalışmayı bırakan Ceylan Özgül, Nisan ayında Oktar ve ekibinden şikayetçi olmuş kendisi için de koruma tedbiri aldırmıştı. (HABER MERKEZİ)