Semih Özakça: Feyzioğlu biliyor ki, empati kursa iktidara yaranamaz

Açlık grevindeki Semih Özakça, kendisi ve Nuriye Gülmen için "Sempati içinde olmamı kimse benden beklemesin" diyen TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'na yanıt verdi. Özakça, açıklamasında "Biliyor ki, sempati duyarsa tutuklanır; empati kurarsa iktidara yaranamaz" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - KHK ile ihraç edilen ve işe geri dönme talebiyle açlık grevinde olan öğretmen Semih Özakça, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nun açıklamasına yanıt verdi. Özakça, "Biliyor ki, sempati duyarsa tutuklanır; empati kurarsa iktidara yaranamaz" ifadelerini kullandı.

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, açlık grevinde olan Semih Özakça ve Nuriye Gülmen için, "Nuriye ile Semih'i evlat edinecek bir sempati içinde olmamı kimse benden beklemesin" dedi.

Twitter hesabından açıklama yapan Özakça, mesajında "Biliyor ki, sempati duyarsa tutuklanır; empati kurarsa iktidara yaranamaz. Biz halkın içinde, halkın evladıyız; Feyzioğlu'na, sen kimsin! demek gerekir. Böyle bir beklenti var mı bilmiyorum ama Feyzioğlu'nu baba ilan edecek bir sempati içinde olmamızı kimse beklemesin" dedi. (HABER MERKEZİ)

Metin Feyzioğlu: Kimse benden Nuriye ve Semih'e sempati duymamı beklemesinMetin Feyzioğlu: Kimse benden Nuriye ve Semih'e sempati duymamı beklemesin