Atilla Taş: Selam gıybet dünyası, hiç mi özlemediniz?

Cezaevinden çıkan şarkıcı Atilla Taş, Twitter hesabından ilk paylaşımını yaptı. Taş, takipçilerine "Selam gıybet dünyası, hiç mi özlemediniz be köftehorlar" diye seslendi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - "FETÖ medya yapılanması" davasında tutuklu olarak yargılanan Atilla Taş, dün görülen duruşmada tahliye edilmesine karar verildi. Atilla Taş, bugün Twitter hesabından paylaşımlar yaptı.

1.5 milyonun üzerinde takipçisi olan Atilla Taş, "Selam gıybet dünyası, hiç mi özlemediniz be köftehorlar! Bundan böyle evimin erkeği, çocuklarımın babası olacağım!" ifadelerini kullandı.

Zor günler yaşadığını ama umudunu kaybetmediğini belirten, "Benim vatan kokulu canlarım, hepinizi çok özledim. Her ne kadar inceden sattıysanız da, siz her zaman sevdim. Kurban olurum lan size! Ne bu güzel ülkeden, ne de güzel insanlarımızdan hiç umudumu kesmedim. Çok zor günler yaşadım ama her saniyesi size helal olsun! Atilla is back!" şeklinde tweet attı.

Gece saatlerinde cezaevinden çıkan Atilla Taş, gazetecilerin cezaevine girmeden önce attı tweetleri hatırlatması üzerine, "1 milyon 700 bin takipçim var. Verdiler gazı, verdiler. En son Silivri'yi boyladım. Bunların hepsi sanal. Bundan sonra bayramlarda tweet atacağım. Artık sadece şarkı söyleyerek insanlara eziyet edeceğim. Ben yıllarca bu ülkede şarkı söyledim tutuklanmadım. Tweet attım tutuklandım" demişti.