Cumhurbaşkanı Erdoğan, Deniz Baykal'ı ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun bakımda tedavi gören CHP milletvekili Deniz Baykal'ı ziyaret etti. Erdoğan, açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yoğun bakımda olan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi yoğun bakımda tedavi gören CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı ziyaret etti. Erdoğan ziyaretin ardından açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı. Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbiş, Erdoğan'ın ziyaretiyle açıklama yaptı. İbiş, Erdoğan’ın Baykal’a geçmiş olsun dileğinde bulunduğunu, Baykal’ın da teşekkür ettiğini söyledi.

İbiş, daha önceki açıklamasında ise "Bizim için önemli risklerden bir de kanama riski. Asıl sonuçlar 48 hatta 72 saat içerisinde çok daha rahat bir şekilde ortaya konulacaktır" dedi. Nöroloji doktoru Canan Işıkay ise Baykal'ın tıkalı olan beyin damarlarının açıldığı belirtti. Işıkay, Baykal'ın bilincinin açık olduğunu da aktardı.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Deniz Baykal'ın danışmanlarından sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı. Destici, Baykal'ın ailesine, yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti. (HABER MERKEZİ)

Deniz Baykal hastaneye kaldırıldıDeniz Baykal hastaneye kaldırıldı